Gorzka słodycz

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 16)
Wydawnictwo: Elipsa
Bitter sødme
978-83-7640-045-7
Johanna, powieść norweska
Kaktus_xD

Wielkie światowe wydarzenia mają wpływ również na życie spokojnej norweskiej wsi. Za to głos serca jest silniejszy niż polityka. Miłość przekracza wszelkie granice, jej moc jest większa od wszelkich praw i przepisów. Johanna i Mały także się o tym dowiedzą. Trudno trzymać uczucie na wodzy, czasem nie można już dłużej czekać. Również Mille ma dosyć czekania. Pragnienie z fatalną mocą zyskuje nad nią władzę. Słodycz jesieni ma gorzkawy posmak, to czas próby dla niejednego serca.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie