Obudzić Rose

Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
ceylonka

Rose wyjeżdża z Nowego Jorku, rozpoczyna naukę w college'u. Próbując rozwikłać pewne tajemnicze fakty z przeszłości jej rodziny, popada w kłopoty, które prowadzą do tragicznego wypadku. Fish z pomocą nowych przyjaciół Rose, z narażeniem życia próbuje dotrzeć do prawdy, przedzierając się przez plątaninę faktów, zemstę, korupcję, kłamstwa...
Czy prawda i miłość zwyciężą?

źródło opisu: Księgarnia św. Jacka, 2011

źródło okładki: http://sklep.ksj.pl

Oliwia | 2012-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2012

Bardzo fascynująca powieść. Podobało mi się to, że wątek religijny jest wpleciony w całą fabułę, a równocześnie nie jest wątkiem głównym. Książka jest napisana w bardzo ciekawy sposób, akcja rozgrywa się w taki sposób, że chce się czytać bez przerwy i bardzo ciężko było mi przerwać lekturę.
Pozycja warta przeczytania.

Asik92 | 2012-06-30
Przeczytana: 10 kwietnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Najlepsza z trylogii.

Momentami Fish mnie denerwował, ale potem wyjaśniło się, dlaczego odpychał Rose. Biedny.

Co do Rose, czasem było mi jej żal. Biedna, tak za tym Fishem chodziła, a on nic na to. W momencie (nie pamiętam gdzie to dokładnie sie znajdowali), kiedy on powiedział jej, ze nic nie będzie z ich związku, zrobiło mi sie naprawdę smutno.

Śpiączka Rose była momentami trochę naciągana, ale komponowała sie w całość ;) Dobrze, ze ja uratowali.

Chłopaki z tego klubu - nie pamiętam nazwy już - byli naprawdę zabawni. Szczególnie ich bitwa o ta flagę, czy co to tam było.

A Blanche... ;) ślub z Bearem był fajny... A mały Benedict ;)

robak | 2015-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2015

Jeszcze tak dobrej Książki nie czytałem . Jest to trzecia odsłona Przygód Rose Blanche oraz Fisha i Beara oraz nowych towarzyszy Rose. tym razem Rose wpada w poważne Tarapaty . Książka Cały czas trzyma w Napięciu . Oczywiście wygrywa Miłość :) Polecam Polecam Bo warto :)

Natalia | 2015-04-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bardzo ciekawa książka. Akcja sprawia, że nie można się oderwać od przygód Rose i Fischa. Powieść trzyma w napięciu aż do samego końca.

leowina | 2013-03-01
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Urocza książka dla młodych dziewcząt.

luna | 2016-04-28
marta | 2016-01-09