Traktat o Projekcji Astralnej

Tłumaczenie: Alex
The Treatise on Astral Projection: Director's Cut, V9
astral, sny, projekcja
Julia

Projekcja astralna ma wiele aspektów, które są czasem źle rozumiane. Niniejsza praca ma na celu rzucić nieco światła na to zagadnienie i wyjaśnić, na czym ono naprawdę polega. Teorie i wnioski, jakie tu przedstawiam, pochodzą w większości z mojego osobistego doświadczenia. Celem tego traktatu jest przyczynić się do lepszego zrozumienia i rozpropagowania nowych, prostszych i efektywniejszych technik projekcji.

źródło opisu: http://www.astraldynamics.pl/

Gilles | 2015-07-11
Na półkach: Ebook, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 11 lipca 2015

Trzeba najpierw zastanowić się jakie mamy podejście do różnych "dziwnych" rzeczy. Ja sam byłem dzieckiem dość dziwnym - niestety już mi to przeszło, może kiedyś uda się to naprawić - więc jestem skłonny w więcej takich rzeczy uwierzyć. Sam traktat dość ciekawy, ja się z nim spotkałem już kilka lat temu. Próbowałem wtedy coś zadziałać z projekcją, jednak się wystraszyłem gdy zaczęło się coś dziać, teraz już nie pamiętam co. Jedyne wspomnienie, bardzo fajne to takie, że jak po tej "akcji" obudziłem się rano to byłem niesamowicie wyspany i wypoczęty, nigdy wcześniej lub później tak dobrze się nie czułem.

Co do samego tekstu, nie wiem czy to ja się gubiłem podczas czytania, czy też autor się trochę zakręcił, ale pewne fragmenty wydają mi sie sprzeczne.
Niemniej jednak, przeczytanie tego traktatu pomogło mi trochę wyjaśnić różne zjawiska, których byłem świadkiem.

Raven | 2015-09-13
Przeczytana: 10 września 2015

Cieszę się, że natrafiłam na tę książkę. Autor poruszył tematy bardzo interesujące i wszystko przedstawił w sposób ciekawy, ani trochę nużący. Uważam, że ćwiczenia, które polecił warto wykonywać nawet gdy nie chce się osiągać stanu projekcji, ponieważ świetnie odprężają po długim dniu.

Joanna | 2016-06-26
Cris | 2015-12-02