Tajemnice ptaków

Bastet

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wiedźminka | 2012-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2012

Dawno już nie czytałam tak fascynującej książki o ptakach i ich zachowaniu się oraz naturze. Być może dlatego, że autor to wielki miłośnik tych stworzeń tak samo jak ja i poświęcał im multum swego czasu. Nie bez powodu mówią, że trzeba mieć do tego serce i zamiłowanie. W końcu ptaki bywają kapryśne, nieznośne. Lecz po tej lekturze można zrozumieć dlaczego tak robią. Ich inteligencja jest na prawdę zadziwiająca, wprawia w to, aby uważniej przyjrzeć się im podczas spaceru, czy w czasie własnej hodowli. Kto chce się dowiedzieć czegoś więcej o naszych fruwających braciach - polecam tą książkę. :)

Toshii | 2012-09-28

Uwielbiam tę książkę, z każdej jej kartki wyziera pasja autora do tych najbardziej niesamowitych kręgowców żyjących obecnie na Ziemi.

brambor | 2015-06-23
Adrianna | 2015-06-14