Na skrzydłach namiętności

Tłumaczenie: Mirosław Kluźniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Wings of passion
miłość, samolot, wina, uczucia
dona

Jak wielu lekarzy, tak i Nick Furlong sądził, że praca w medycznej służbie powietrznej w Australii będzie stanowić zdrową odmianę w jego dotychczasowym życiu. Jakżeż więc się zdziwił, gdy odkrył, że pilotką jego samolotu ma być Allysha Craig. Allysha, jaką znał, była bogatą dziewczyną, która chodziła z balu na bal i niczym się nie przejmowała. Nick podejrzewał, że tą pracą Allysha pragnie odkupić jakiś wielki grzech... A Nick - czy i on nie przyjechał tu gnany poczuciem winy?

źródło opisu: Harlequin, 1997

źródło okładki: www.harlequin.pl