Droga do Murrawalli

4 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Road to Murrawalli
sukces, medycyna, miłość, plotki
dona

Sukcesy, jakie odnosi doktor Nick Tempest w zdobywaniu kobiet, są równie znane, jak jego osiągnięcia na polu medycyny. Oddelegowana do pracy w Murrawalli pielęgniarka, Annabelle Donne, musi znaleźć z nim wspólny język. Po pewnym czasie Annabelle przekonuje się, że wbrew plotkom Nick to dobry i szlachetny człowiek. Nie chce jednak dopuścić do siebie myśli, że się w nim zakochała...

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/droga-do-murrawalli

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/droga-do-murrawalli

wiola | 2015-09-12

Nie nie i jeszcze raz nie. Tak chaotycznej książki, bark porządnego zakończenia, co dalej z opalami po ojcu skąd nagle wiadomość i ukrytych opalach, zaraz nagle skacze się na chorego pasa eh szkoda mi czasu na tą książkę.