Wehrwolf

Wydawnictwo: Radwan
978-83-7745-088-8
horror
piotrex

Zbiorem opowiadań „Wehrwolf” stara się autor nieco uporządkować dotychczasowe, skromne dokonania na niwie literackiej. W trzynastu krótkich historiach dowodząc niezbicie, że groza może się czaić wszędzie. Na progu plebani, w chłopskiej zagrodzie, przyczepie kempingowej. Obok miejsc, które z zasady wywołują ciarki, jak cmentarz czy lochy średniowiecznego szpitala dla obłąkanych, lęk może wywołać również karuzela a nawet zwykły edytor tekstów. W ponurym kondukcie kroczą ramię przy ramieniu istoty nie z tego świata: nocne zmory, krwiożercze niemowlęta, diabły i dusze umarłych.
Ich celem jest przerazić.

źródło opisu: Wydawnictwo Radwan, 2011

źródło okładki: http://www.radwan.pl

Marek Ścieszek | 2011-06-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Nie mnie oceniać wartość własnej książki ;) Mogę polecić ją Czytelnikom. Co też niniejszym czynię: Polecam :)

Do nabycia wyłącznie w Sieci:
1. Księgarnia wydawnictwa www.radwan.pl