83-89813-04-1
wiara, katolicyzm
religia
zielony_kot

Niniejsze opracowanie jest skierowane do wszystkich, zwłaszcza rodzin katolickich. Proponujemy trzy drogi prowadzące do Boga. Droga wiary jest próbą zgłębienia tajemnicy Boga i człowieka. Droga sakramentów wyjaśnia sakramentalne zjednoczenie z Jezusem i zawiera liturgię oraz katechezę sakramentalną. Wreszcie Droga liturgii jest przybliżeniem, na tle roku liturgicznego, zwyczajów wypracowanych przez polską tradycję ludową.

źródło opisu: Drukarnia i Oficyna Wydawnicza Signum, 2004

zielony_kot | 2011-06-11