Gatti. Conoscere, riconoscere e allevare tutte le razze di gatti più note del mondo
koty
flora i fauna
Kociara

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Canis | 2013-01-31

Świetna książka, przeczytałam ją chyba całą, są ładne, duże zdjęcia, a przede wszystkim wiele, wiele ras kotów. Coś dla prawdziwych miłośników, a także dla osób, które dopiero pragną sprawić sobie swojego pupila. :)

Beata-Chiara | 2016-02-06
Przeczytana: 2009 rok

Ta niewielka książeczka zawiera jak dla mnie mnóstwo interesujących wiadomosci na temat ras kotów (o ile na rasach psów znam się dobrze, jeśli chodzi o koty, jestem amatorką, znającą kilka popularnych ras). Szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałam, że koty występują w tak wielu rasach... Ale przejdxmy do książki.
Opisy ras są sporządzone w ten sposób, że zarówno taka amatorka jak ja, jak i milośnik kotów z pewną już, ugruntowaną, wiedzą, znajdzie w nich coś dla siebie. Jednak największe wrażenie robią przepiękne zdjęcia kotów. Każda rasa jest przedstawiona na co najmniej jednym zdjęciu, a w przypadku tych z np wieloma wariantami kolorystycznymi, zdjęć jest więcej. Od niektorych kotów ciężko mi było oderwc wzrok- powalały swoja urodą- i gdyby nie fakt posiadania przeze mnie ptaków, na pewno uleglabym pokusie i w moim domu pojawiłby się jakiś mruczek (za obecnością którego tęsknię, ale niestety- nie można mieć wszystkiego).
Ze swojej strony mogę jedynie polecić (dodatkowa zaleta- idąc...

Filemona | 2012-12-20
Na półkach: Przeczytane, Koty, Posiadam

Duże zdjęcia, dobrze się z nich uczy rysować. ;) Poza tym garść najistotniejszych informacji, a przecież o to w tym MINIkompendium chodzi.

wakahisa | 2016-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2016