Pająki i owady - 3D obiektyw

Wydawnictwo: Wilga
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pająki, Owady, Wilga, 3D,
kasandra_85

Zobacz niesamowite pająki i owady pod obiektywem 3D! Bądź przygotowany na zachwyt dzieci, gdy użyją trójwymiarowej lupy, aby obejrzeć niesamowite stworzenia zerkające ze stron tej książki! Ta niezwykła metoda poznawcza umożliwi dzieciom oglądanie w trzech wymiarach fascynujących szczegółów otaczającego je świata. Dzięki licznym informacjom i ciekawostkom obserwowanie pająków i owadów będzie...

Zobacz niesamowite pająki i owady pod obiektywem 3D!

Bądź przygotowany na zachwyt dzieci, gdy użyją trójwymiarowej lupy, aby obejrzeć niesamowite stworzenia zerkające ze stron tej książki! Ta niezwykła metoda poznawcza umożliwi dzieciom oglądanie w trzech wymiarach fascynujących szczegółów otaczającego je świata. Dzięki licznym informacjom i ciekawostkom obserwowanie pająków i owadów będzie jeszcze ciekawsze!

źródło opisu: Wydawnictwo Wilga, 2011

źródło okładki: http://www.wilga.com.pl/index.php?strona=produkt&id=2524&gr=&wiek=

kasandra_85 | 2011-06-05
Przeczytana: czerwiec 2011

„Pająki i owady - 3D obiektyw” to książka niezwykła. Nie ma tu zwyczajnych kartek, nudnych opisów i szarych fotografii, które zdecydowanie zniechęcałyby maluchy do czytania. To oryginalna książka, która zaciekawi chyba każdego. Dzięki odłączonemu obiektywowi 3D dziecko będzie mogło zobaczyć w trójwymiarze różne gatunki pająków i owadów. Ptasznik, konik polny, biedronka, chrząszcz czy patyczak to tylko niektóre stworzenia, jakie będziemy mogli z bliska poobserwować. Jeżeli do tej pory Twój szkrab bał się tych zwierząt, teraz powoli, w bezstresowy sposób będzie mógł się z nimi oswoić.

To co również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, to całe bogactwo informacji o życiu i zwyczajach owadów i pająków. Dzięki tej książce dowiemy się np. jak odróżnić pana pająka od pani pająkowej, który z owadów jest największy, co i dlaczego zjadają motyle i jak szybko porusza się pszczoła. A to zaledwie ułamek interesujących wiadomości. Na dodatek nie zabraknie informacji o budowie pająków i owadów,...

Na półkach