Stare Dobre Małżeństwo. Antologia

Wydawnictwo: Dalmafon
83-908461-6-0
muzyka
jagarkar

Zbiór tekstów piosenek zespołu Stare Dobre Małżeństwo wraz z akordami. W książce znajduje się również zapis nutowy do kilku utworów oraz tabele chwytów gitarowych.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.dalmafon.com.pl/details.php?id=196

| 2011-11-15

Fani zespołu zapewne znają wszystkie bądź przynajmniej większość zamieszczonych tam tekstów piosenek na pamięć. W śpiewniku piosenki nie są umieszczone alfabetycznie (tak jak jest to na stronie internetowej SDM), lecz w formie rozdziałów.
Poszczególne rozdziały swój tytuł biorą od nazw kolejno wydawanych przez zespół albumów a piosenki w danym rozdziale ułożone są w kolejności takiej, w jakiej są na track liście płyty. Zaczynamy, więc od "Dla wszystkich starczy miejsca" poprzez kolejno wydane albumy skończywszy na albumie "Bucalala!" (albumów wydanych po roku 2004 antologia nie obejmuje). Dla tych, którzy mogliby nie wiedzieć, na jakiej płycie, jaka znajduje się piosenka został także sporządzony alfabetyczny spis utworów.
Ponad to w śpiewniku znalazły się też piosenki z solowych dokonań Krzysztofa Myszkowskiego tj. płyty "Pieśni strumyka" oraz "Pociągi parowe". Antologia zawiera także tabele chwytów gitarowych, zapis nutowy do wybranych piosenek oraz masę ciekawych zdjęć z życia...

Anaki | 2013-05-25

Dla grających na instrumentach,kochających fajną poezję, ładne melodie, lubiących sobie poczytać i pośpiewać.

alternatywnablondyna | 2017-01-19
fiurka85 | 2016-04-27