Heartland - The Sisters of Mercy

muzyka
Adam

Hubert Lewiński | 2012-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2012

Nie można odmówić tej książce przekazywania wielu ciekawych informacji i niejako porządkowania ich - historia SoM zawiera wiele sprzecznych doniesień i wieloznacznych interpretacji tego, co się rzeczywiście wydarzyło. Niemniej to, co mnie uderzyło w tej pozycji to zupełny brak obiektywizmu. Wszystko, co stworzył i wymyślił Eldritch jest boskie, genialne, a jak aktualnie nie jest, to jest na pewno wyprzedzające swoją epokę, natomiast cała krytyka zarówno ze strony byłych członków zespołu, czy mediów jest nieuzasadniona, krzywdząca i co najciekawsze "jednostronna". Lubię SoM, toteż chciałem poczytać o historii tego zespołu, jednak nastawienie autora każe mi wątpić w obiektywność ocen i interpretacji (a jest ich dużo) przedstawianych w książce faktów.

Sentenced | 2016-09-04
Na półkach: Biografie, Przeczytane