Jeden plus jedna

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Książka ta tematyką wpisuje się w krąg zagadnień poruszanych w Mikołajku, Mateuszku, Zuźce... i Julku....Jej narratorami są Piotrek i Magda rodzeństwo porażające otoczenie pomysłami i żywiołowością! Opowiadają oni o eksperymentach przeprowadzanych na rodzicach i na sobie, a także o różnych grzeszkach dużych i małych, popełnianych w domu i w szkole.Z ich barwnej i dynamicznej relacji wyłania się intrygujący i bardzo zabawny obraz współczesnej rodziny, ze świeżym, oryginalnym spojrzeniem na wiele spraw. Ilustracje Anny Nożko-Domaszewskiej stanowią integralną część książki.

Seranity | 2014-01-14

Jedna z ulubionych książek czytanych w moim dzieciństwie. Nieraz prosiłam rodziców, żebym za karę pisała jakieś wypracowania :)

Magdalena | 2016-04-21
Na półkach: Zuzia, Przeczytane