Jeden plus jedna. Kolejne starcie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Narratorami książki są Piotrek i Magda rodzeństwo porażające otoczenie pomysłami i żywiołowością! Opowiadają oni o eksperymentach przeprowadzanych na rodzicach i na sobie, a także o różnych grzeszkach dużych i małych, popełnianych w domu i w szkole. Z ich barwnej i dynamicznej relacji wyłania się intrygujący i bardzo zabawny obraz współczesnej rodziny, ze świeżym, oryginalnym spojrzeniem na wiele spraw. Ilustracje Anny Nożko-Domaszewskiej stanowią integralną część książki Okładka: twarda,

FannyBrawne | 2015-11-13
Dodo | 2015-01-12