Dom od podszewki

Tłumaczenie: Krzysztof Hejwowski
Wydawnictwo: Topos
A House Inside Out
Xymena

Tak naprawdę nie jest to koniec tej historii; w pewnym sensie dopiero początek. Takie rzeczy dzieją się w tysiącach innych domów, podobnych lub niepodobnych. do domu nr 54 przy Pavilion Road. Domów, których nie zauważylibyście wcale, przejeżdżając tamtędy autobusem czy samochodem. Dobrze, że nie zajęła się tym nigdy prasa - myszy i robactwo w porządnym angielskim domu! Byłby to skandal o...

Tak naprawdę nie jest to koniec tej historii; w pewnym sensie dopiero początek.

Takie rzeczy dzieją się w tysiącach innych domów, podobnych lub niepodobnych. do domu nr 54 przy Pavilion Road. Domów, których nie zauważylibyście wcale, przejeżdżając tamtędy autobusem czy samochodem. Dobrze, że nie zajęła się tym nigdy prasa - myszy i robactwo w porządnym angielskim domu! Byłby to skandal o zasięgu międzynarodowym!

źródło opisu: fragment książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie