TWARZE BOGA

83-213-4399-6
album, bóg, wizerunki boga
sztuka
edymucha

TWARZE BOGA to książka, która przedstawia Istotę Boską w malarstwie dawnych mistrzów, we wspaniale dekorowanych nastawach ołtarzowych, na pokrytych zawiłymi haftami tkaninach i kamiennych rytach. Ta wyjątkowa publikacja jest nieocenionym podręcznikiem dla tych, którzy interesują się sztuką, a także pożytecznym przewodnikiem dla pragnących poznać najważniejsze wierzenia i religie świata. Galeria ponad 1000 dzieł sztuki z całego świata ukazująca wielkie cywilizacje, tysiąclecia kultur i takie religie, jak: Baha'i, buddyzm, chrześcijaństwo, konfucjanizm, mitologia grecka, hinduizm, islam, dźinizm, judaizm, wierzenia rdzennych Amerykanów, legendy staroskandynawskie, pogaństwo, rastafarianizm, mitologia rzymska, szintoizm, sikhizm, spirytyzm, taoizm, wudu i zorozstryzm.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/24180

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/24180

Amarakumaru | 2017-04-28

Album może służyć jedynie do pobieżnego zapoznania się z tematyką. Reprodukcję są słabej jakości, zbyt małe. Brak tu uporządkowania, podpsiy pod zdjęciami są lakoniczne.

DurgaRE | 2011-05-11
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Inne

Uwielbiam ten jak by nazwać album...album???
czasami wieczorem oglądam go sobie tak jak inni oglądają kolejny odcinek serialu i mimo, ze mam tą książkę już cztery lata to zawsze, dosłownie zawsze natrafiam na taką reprodukcje, której jeszcze nie widziałam

Someone | 2015-09-26
Na półkach: Być i mieć, Przeczytane

Jest to album z krótkimi notami na temat różnych religii. Reprodukcje są różnej wielkości, czasami bardzo małe. Można dzięki temu zapoznać się pobieżnie z różnymi kulturami, nie tylko chrześcijańską.

Trithemius | 2016-07-09
rasilio | 2015-10-02