Siedem promieni

siedem promieni
Amber

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Mnie ta książka bynajmniej nie urzekła. Wręcz przeciwnie, oceniam ją za gniot do potęgi n-tej i uważam, że została w połowie przerwana. Zbyt wiele otwartych pytań pozostało bez odpowiedzi.
Kim jest 7RI, jakie jest konkretne zadanie czy też przeznaczenie siedmiu promieni? I co do cholery oznacza powrót Richiego Maca? Że zdecydował się zostać z Beth mimo wizji czekającej go śmierci? A może to jest "prawdziwa miłość", która sprawia, że zazwyczaj istniejące ograniczenia w związku promienia z normalnym facetem znikają? Jak dla mnie nie zostało to wyjaśnione.
Dzięki Bogu, że nie ma kontynuacji. Bo nie wiem, czy bym po nią sięgnęła.
Autorka napisała też scenariusz do czwartego sezonu "Seksu w wielkim mieście", serialu, którego (jeszcze) nie oglądałam. Teraz myślę sobie, a może to i dobrze?

Siedem promieni to kolejna książka, która od lat czekała na półce na swoją kolej. Gdy w końcu po nią sięgnęłam, rozczarowanie. Po przeczytaniu opisu byłam bardzo ciekawa tej pozycji, ale już po pierwszych stronach byłam zawiedziona. Autorka na siłę próbowała używać młodzieżowego języka, co wyszło jej tragicznie. Na dodatek bohaterowie przez całą książkę zachowywali się jak napalone nastolatki. Miałam wrażenie, że czytam parodie jakiejś poważnej powieści. Fabuła, która została przedstawiona w opisie, zeszła na drugi plan. Pomysł na historie jest bardzo fajny i niestety został zmarnowany. Końcówka świadczy o tym, że w planach była kontynuacja. Książka została wydana 10 lat temu, a kolejnych części brak.
Szczerze to nawet gdyby się pojawiły, nie wiem czy sięgnęłabym po kolejne tomy.

Beth, najzdolniejsza uczennica, która szybciej niż swoi rówieśnicy kończy szkołę, zaczyna widzieć rzeczy, których nikt inny nie widzi, dostaje tajemnicze listy. Życie siedemnastoletniej dziewczyny zmienia się po pojawieniu się pierwszej wizji. Beth próbuje odkryć prawdę o sobie oraz swoje przeznaczenie, przez które powinna wyrzec się miłości.
Na początku książka mi się nie podobała. Jednak, gdy w końcu zajęło się coś dziać, zainteresowała mnie do tego stopnia, że przeczytałam większość książki w jeden wieczór. Trochę smuci mnie fakt, iż z tego co mi wiadomo nie ma kolejnej części, a końcówka tej mnie bardzo zaciekawiła i chciałabym poznać dalsze losy Beth.

Podsumowując, początek dosyć nudny, ale jeśli przez to się przebrnie dalej będzie tylko lepiej.

Na początku książka mi się nie...

1997

Na początku mnie zaintrygowała ta książka była bardzo ciekawa tylko gdzieś się. Potem coś zepsulo

Mnie się bardzo podobała ta książka, ba nawet szukałam dalszych losów głównych bohaterów w następnych tomach, bo na to wskazuje zakończenie książki, ale nie znalazłam. Typowa przygodowa fantastyka dla młodzieży. Polecam!!!

Książka na typowy jesienny wieczór, czyta się przyjemnie, fabuła raczej niczym nie zaskakuje. Napisana poprawnie, ciekawy temat, choć nie do końca wyczerpany. Autorka bardzo zwięźle opisuje wątki i to powoduje, że nie mogłam znaleźć spójnej całości. Wiele rzeczy pozostaje niewytłumaczonych i pozostaje lekki niesmak. Tak czy inaczej polecam jako lekką lekturą.

Książka jak dla mnie zbyt chaotycznie napisana, tak.jakby autorka chciała zamieścić wszystko ale brakowało jej.weny, hostoria.nie dokonczona jak dla mnie

yyy jest okey

yyy jest okey

Myslalam,ze nigdy nie skoncze czytac tej ksiazki.
Okladka super, tytul tez niczego sobie, opis z tylu ksiazki dosyc interesujacy, nic nie zapowiadalo, ze ta ksiazka bedzie az tak ciezka do przeczytania.
Opowiesc moze okzazac sie dobra dla nastolatek ale nie dla doroslych.
Nie polecam, szkoda czasu bo naprawde trzeba sie zmobilizowac zeby dotrwac do konca. Juz i tak po kilku rozdzialach odechciewa sie dlaszej lektury.
Bzudry,bzdury i jeszcze raz bzdury.

Myslalam,ze nigdy nie skoncze czytac tej ksiazki.
Opowiesc moze okzazac sie dobra dla nastolatek ale nie dla doroslych.

Nie dla mnie , dziwna książka , cos o niczym. Nie wiem kolejna tandetna książka, którą ciężko czytać w dodatku jakoś nie mogłam się wczuć, inne książki jak czytam to nie mogę oderwać wzroku i czytam i czytam , a tu .. Taka krótką książka a ja czytałam ją na raty chyba z 15 razy i nie doczytałam... Nie mogę :/ dla mnie książka nie za bardzo, może komuś się spodoba.