Odkryj w sobie tajemnicę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia i formacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
Riscopri il mistero che è in te
978-83-7505-503-0
tajemnica, odkrywanie
poradniki
gall21

Autor wraca do zapomnianej przez współczesność kategorii tajemnicy, która wydaje się trafnym sposobem wyrażenia rzeczywistości człowieka. Uznaje, iż rozwój człowieka może być właściwym miejscem przybliżenia się do niej, miejscem, w którym osoba ludzka - pojmowana jako tajemnica w obliczu Tajemnicy - może ujawnić się w pełni i realizować. Na koniec ukazuje, w jaki sposób rozwój relacji interpersonalnych wpływa na pełniejsze rozeznanie sprzyjające wychowaniu sumień.

Każdy kto zajmuje się pomaganiem innym ludziom - zarówno pedagog, psycholog, psychiatra czy terapeuta, jak i kapłan, wychowawca czy kierownik duchowy - wyniesie duży pożytek z lektury.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl