Miłość dzielona na 2

Wydawnictwo: ADAMUS

Emmie powodzi się naprawdę świetnie. Ma fantastyczny kontakt z tatą, najlepszymi przyjaciółkami i Saschą. Mogłoby być tak pięknie! Nagle jednak tato postanawia ożenić się ponownie, w dodatku z kobietą, która ma własną córkę...

koniaralisa13 | 2016-10-12
Przeczytana: 10 października 2016

Emma jest wychowywana przez tatę i dziadków ( jej mama nie żyje;(). Tato ma dla córki wiadomość: ponownie bierze ślub!!!! Emma jest jednocześnie zadowolona,zaskoczona i zdenerwowana. Dziewczyna bardzo lubi swoją przyszłą macochę Irene, natomiast mimo najszczerszych chęci nie może się dogadać z jej córką Mają, swoją rówieśnicą, która na domiar złego,będzie nową uczennicą w klasie...... I jest jeszcze Sasha, najlepszy przyjaciel Emmy, do którego (z wzajemnością) dziewczyna zaczyna czuć coś więcej..... ;) Jak rozwinie się akcja?... Jeżeli jesteście ciekawi dalszych losów Emmy, gorąco zachęcam do tej krótkiej, aczkolwiek bardzo pouczającej i poruszającej lektury!!!!!!!! ;) :D

książkowymol | 2014-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2014

Tego było mi potrzeba! Lekka powieść dla młodzieży z świetnym humorem ;)

Książka w swojej banalności chyba nigdy mi się nie znudzi. Na półce mam ją parę dobrych lat, sięgałam do niej kilkukrotnie i zawsze mam o niej takie samo zdanie. I będzie zapewne tak jeszcze przez trochę, choć ze swoich trzynastych lat wyrosłam już dosyć dawno. ;)
Trzynastoletnia Emma wydaje się mieć życie jak marzenie. Ma kochającego ojca, najcudowniejszych dziadków na świecie, dwie wierne przyjaciółki, a do tego chłopak, który się jej podoba, zaprasza ją na kurs tańca, a to idealny moment, by zacząć ze sobą chodzić. Niestety sielski obrazek ma jedną rysę: ojciec postanawia powtórnie się ożenić. I wszystko byłoby dobrze, bo Irene jest świetną kobietą. Poza tym, że urodziła według Emmy największego potwora na świecie, jakim jest trzynastoletnia Maya, która postawi cały świat do góry nogami.
Typowa młodzieżówka. Myślę, że ma jednak tę zaletę, która sprawia, że akurat ją czytało mi się lekko, łatwo i przyjemnie, a inne niekoniecznie. Jej atut jest...

Yuuki | 2011-12-06

Wszystkie książki z tym tak zwanym "białym pubiatem" zawsze mnie wciągały. Nie są oderwane od rzeczywistości i zadziwiają treścią. Zresztą czasem przyda się trochę magii zamkniętej w książce tylko dla dziewczyn prawda? ;D

Ania Mróz | 2013-06-14
Przeczytana: wrzesień 2011

Bardzo dobra książka dla nastolatek. :)

Basiasup | 2011-06-09

Szczerze to tytuł i okładka odstraszały mnie ale się przełamałam i przeczytałam. Nie ŻAŁUJE!! Świetnie napisane. Polecam! Miło się czyta jak panuje nuuuuda :)

gwiazdeczka1996 | 2014-07-26

Fajna książka, do ostatniego momentu nie wiadomo co się wydarzy :) Polecam!

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: marzec 2010

Książka jako tako :) Sympatyczna taka młodzieżówka :)

Aniapol | 2013-06-18

Super!!!!Naprawdę warto przeczytać!!!