Budowa świata historycznego w naukach humanistycznych

Okładka książki Budowa świata historycznego w naukach humanistycznych
Wilhelm Dilthey Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Minerwa. Biblioteka Filozofii i Historii Filozofii filozofia, etyka
filozofia, etyka
2004-01-01
Elżbieta Paczkowska-Łagowska
nauki humanistyczne

więcej Więcej

W książce "Budowa świata historycznego w naukach humanistycznych" Dilthey podaje argumenty za metodologicznym oddzieleniem nauk humanistycznych od przyrodniczych... Czytaj dalej: http://czytamirecenzuje.blogspot.com/2016/12/wilhelm-dilthey-budowa-swiata.html

• Litera-tura
  • Filozofia
  • Niedoczytane
  • Filo i sophia
  • Fragmenty
  • (o)magija/psychologia/filozofia

Dodaj cytat z książki Budowa świata historycznego w naukach humanistycznych