Media i ludzie

Clifford NassByron Reeves Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej popularnonaukowa
The Media Equation: How People Treat Computers, Television, and New Media Like Real People and Places
Hanna Szczerkowska
Państwowy Instytut Wydawniczy
media ludzie popularnonaukowe
popularnonaukowa
Hanna Szczerkowska
Biblioteka Myśli Współczesnej
media ludzie popularnonaukowe

Po raz pierwszy zetknęłam się z tą książką, gdy zdawałam egzamin na psychologię. Potem wracałam do niej jeszcze kilka razy. W międzyczasie dość mocno zmieniło się nasze otoczenie medialne. Komputery i Internet są teraz w zasadzie niezbędnym elementem naszego życia. Książka "Media i ludzie" powstała trochę u początków zmian społecznych spowodowanych przez nowe technologie....

Dobra książka o komunikowaniu. Zrozumiała, mało bełkotliwa. Jak najbardziej nadaje się na książkę popularnonaukową. Pamiętam, że to była lektura do egzaminu wstępnego na socjologię, który zdawałem. Wspominam ją dobrze, nie miałem żadnych problemów z przyswojeniem zawartych w niej treści.

Jeśli chcesz wiedzieć czemu bluzgasz na komputer gdy maszyna odmawia posłuszeństwa, nie ma lepszej pozycji:)

• Posiadam Papier
  • Popularnonaukowe
  • 2019
  • Sience Bitches!
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • Biblioteka domowa
  • Psychologia i pedagogika
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Media i ludzie