Bogini nocy. W zimnym ogniu

Patronat LC
Lynne Ewing Cykl: Córki księżyca (tom 1-2)
fantastyka, fantasy, science fiction 400 str.
Daughters of the Moon – Goddess of the Night, Into the Cold Fire

Jaguar
fantastyka, fantasy, science fiction
boginie fantastyka

Kup książkę

Te dwie powieść sprowadzają się do tego, że główne bohaterki mają super moce i ..... zdobywają chłopaków. Książka jest dobrze napisana, ale to nic specjalnego. Polecam, tak na odprężenie.

Książka ma naprawdę fajną fabułę, ale nie podoba mi się to w jaki sposób jest napisana. Wiele wątków jakby się urywa, a postaci naprawdę mnie denerwują. Ponad to, główne bohaterki są strasznie naiwne.

Na półkach: , , , , , , , ,

,, Bogini nocy '' -Jak dla mnie jest to najfajniejsza książka z całej serii wydanej w Polsce .
Najbardziej polubiłam Vanessę i jak dla mnie jej historia podobała mi się najbardziej .
ocena : 9/10
,, W zimnym ogniu ''-również bardzo ciekawa książka . Fajna bohaterka . Tylko szczerze to ja byłam raczej za Zahim , a Stantona chyba wolałabym z Vanessą .
ocena:9/10

Jak dla...

Po pierwszą książkę Ewing Lynne – Córki księżyca tom 1: Bogini nocy. W zimnym ogniu, sięgnęłam przypadkiem – kolejna ładna okładka w sklepie, która zachęciła mnie do lektury. Tytuł okazał się być pierwszymi dwoma opowiadaniami z trzynastotomowej serii dla młodzieży. Wszystkich ciekawych, czy warto się zapoznać z tą serią, serdecznie zapraszam do lektury recenzji.

Vanessa,...

Na półkach: , , , ,

Książkę znalazłam przez przypadek. Była przecena w księgarni i sprzedawca zaproponował mi tę lekturę. Nie byłam do niej przekonana, ale mimo to postanowiłam ją kupić.
Seria "Córki księżyca" bardzo mi się podoba. Może nie jest to najlepszy cykl jaki czytałam, lecz z pewnością jest godny przeczytania.
Zniechęcają tylko dwie rzeczy:
1. Nie wszystkie książki z serii zostały...

Książka bardzo ciekawa, doskonała dla nastolatek. Idealny przykład książki romans fantasy.

Książkę czyta się przyjemnie. Jest ciekawa i oryginalna. Nie wiem co by jeszcze tu napisać bo dawno dawno ją czytałam, ale jeśli przypadła komuś do gustu to polecam dalsze części. :)

Książka niezobowiązująca. Nie wciąga ale nie jest też nudna.

Uważam, że jest to bardzo dobra książka jako że lubię książki fantasy, gdzie dzieją się rzeczy nierealne, nierzeczywiste. Naprawdę uruchomiła moją wyobraźnie i powodowała, że myślałam o niej nawet wtedy kiedy jej nie czytałam. Polecam wszystkim, którzy lubią książki fantasy, gdzie jest namiętność, miłość i akcja nie do przewidzenia :)

ta książka jest bardzo interesująca i ciekawa bardzo podobała mi się fabuła i pomysł na podzielenie książki na dwie części

Dyskusje

• Fantastyka