Dyskusje o książce Rozgwiazda

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2013)
forbes: Poszukuję:  Delirium Delirium  Pandemonium Pandemonium  Requiem Requiem poszukuję jeszcze:  Piękne Istoty Piękne Istoty
10 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2013)
10 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2013)
Poszukuję:  Sługa Boży  Młot na czarownice  Łowcy Dusz  Ja, inkwizytor. Wieże do nieba  Ja, inkwizytor. Bicz Boży  Ja, inkwizytor. Dotyk zła  Płomień i krzyż. Tom 1  Charakternik
Szukam książki.
Fenrir jest takim znawcą fantastyki wszelakiej, że po nim to zwykle ciężko coś jeszcze sensownego i na temat wymyślić. A tym razem to i temat chyba mało popularny, ja sama w ogóle nic w pierwszej chwili nie mogłam skojarzyć, ale chyba nie przeczytałam aż tyle co kolega powyżej i raczej nie takie wątki zwykle zapamiętuję, więc pewnie znalazło by się trochę pozycji o których...
Pokazuje 6 z 15
Zobacz kolejne