Dziewczyna Ameryki

Meg Cabot Wydawnictwo: Amber Cykl: Dziewczyna Ameryki (tom 1) literatura młodzieżowa
All-American Girl
2005-01-01
2002-01-01
Edyta Jaczewska
Amber
All-American Girl
Dziewczyna Ameryki (tom 1)
literatura młodzieżowa
2005-01-01
Edyta Jaczewska

Meg Cabot zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Dzięki niej pokochałam czytanie. Teraz, 20 lat później, gdy dopada mnie nostalgia, dalej chętnie sięgam po jej książki. Lekka, śmieszna książka dla młodzieży i nie tylko.

Świetna ...

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Nastolatka ratuje życie prezydenta USA. Z niewidzialnej dziewczyny staje dię bohaterką. Nagła zmiana sytuacji komplikuje jej życie uczuciowe. Poznaje syna prezydenta i gubi się w uczuciach. Na szczęście nieporozumienia się wyjaśniają.

Z tą książką rozpoczęłam moją przygodę z czytaniem. Co tu więcej mówić? Polecam :D

Lekka i przyjemna, powoduje uśmiech na twarzy.

Czytałam ją jak byłam w gimnazjum. Mam ją jeszcze gdzieś i uwielbiam do niej wracać. Lekka i przyjemna :)

Jak dla mnie OK.

Parę lat temu lubiłam takie historie ;)

Świetna książka! Polecam!

Uwielbiałam Pamiętnik Księżniczki ale Dziewczyna z Ameryki jakoś nie przypadła mi do gustu. Czułam, że była napisana trochę na siłę. Raczej nie polecam.

Kolejna ciekawa historia nastolatki pisana przed Meg Cabot.

Dyskusje

5 136