Z żab w księżniczki

Richard BandlerJohn Grinder Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki
Frogs into princes
poradniki
83-87957-45-3
Danuta Golec
psychoterapia poradniki

Wątpliwej jakości nauka o NLP, bardziej zakrawająca o "magię". Trudna do przebrnięcia.

Nooo nie wiem.... Zdaniem autorów prawdopodobnie nie zrozumiałam przekazu, ale nie sądzę, żeby samo nazywanie zjawisk mogło rewolucyjnie i szybko zmienić postrzeganie siebie. Jeśli już to w bardzo rzadkich przypadkach i u osób z zaburzonym postrzeganiem. Interesująca koncepcja, ale generalizowanie mnie nie przekonuje zupełnie.

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Książka do ponownego przeczytania, bo nie pamiętam żadnych konkretów. To chyba jedna z pierwszych ksiżek NLPowskich jakie zostały wydane u nas i to przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Choćby z czysto zawodowego punktu widzenia ciekawa pozycja.

Jedne z najstarszych i najlepszch transkryptow Bandlera.

• Psychologia
  • NLP
  • 2012
  • Poradniki
  • Warto
  • 2013

Dodaj cytat z książki Z żab w księżniczki