David Deida Wydawnictwo: Łukasz Łata poradniki
Way of the superior man : a spiritual guide to mastering the challenges of women, work, and sexual desire
Anna Jaśko, Łukasz Łata
Łukasz Łata
mężczyzna męskie książki męskość
poradniki
Anna Jaśko, Łukasz Łata
mężczyzna męskie książki męskość

Nie potrafię inaczej opisać tej książki, jak tylko to, że jest w pewien sposób dziwna.

Porusza wiele ciekawych zagadnień, na przykład o zupełnie odmiennym postrzeganiu świata przez kobiety, ich emocjach i zachowaniu, wiele porad dla mężczyzn w jaki sposób podchodzić do życia by w pełni się realizować i jak najwięcej z niego wyciągać.

Jest trochę ogólnikowych wskazówek,...

Tony coachingowego bełkotu zmieszanego z pojęciami religii Wschodu (hinduizmu głównie?) i kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami/teoriami.

Świetna książka, baardzo przyjemnie się czytało. Wiedza jest do zweryfikowania, stąd jeszcze w tym momencie nie ma oceny 10, ale przez pryzmat niektórych doświadczeń widzę że autor naprawdę ma pojęcie. Jestem wdzięczny że trafiłem na tą pozycję :)

Książka jest przewodnikiem dla mężczyzn i odpowiedzią na pytanie jak powinni żyć żeby byli szczęśliwi.

Autor dotyka całego spektrum zagadnień z życia mężczyzny i jego zmagań z rzeczywistością. Jak się okazuje wiele niepowodzeń jest spowodowana błędnymi przekonaniami i marzeniami na temat idealnego życia. Autor daje gotowe recepty które mogą być szczególnie pomocne dla...

Przeczytałem wersję angielską. Wrażenie jest niebywałe, jakbym czytał o wersji relacji ze światem i kobieta-mężczyzna, o której mało kto mówi. Warto sięgnąć po lekturę i zastanowić się nad tezami z książki.

Zauważa wszystkie aktywności w których tracimy z oczu cel, każdą chwilę ożywia jako naszych sprzymierzeńców w okazywaniu miłości. To także podręcznik jak ujarzmić mroczne energie kobiety. Autor opisuje główne obszary życia mężczyzny: praca, przyjaciele, rodzina, związek, życiowy sens, kryzys. Polecam by zapoznać się z archetypami zarówno błahymi i codziennymi - moim zdaniem...

Bardzo wartościowa książka. Nie podobał mi się język, zbyt niejasny i napompowany mistycyzmem w niektórych momentach, ale ma bardzo wiele wartościowych informacji, których nigdy wcześniej nigdzie nie mogłem znaleźć. Książka chyba ostatecznie odpowiada na odwieczne pytanie "czego do cholery chcą kobiety".

Polecam każdemu facetowi.

Namiętność to różnica pomiędzy kobiecością i męskością. Im większa różnica, tym większa namiętność.

Świetna książka. Sporo mowy o energii, ale spokojnie, książka jest pozbawiona opętanego czy chorego gadania. Czytało się ją dobrze i mogę ją szczerze polecić komuś kogo ciekawi tematyka relacji damsko-męskich. Jest kilka fragmentów do których na pewno wrócę. Jest krótka co jest na plus, więcej faktów i mniej zapychaczy. Na prezent na pewno się nada.

• Rozwój osobisty
  • Poradniki
  • Duchowość
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia

David Deida Droga pełniejszego mężczyzny. Duchowy przewodnik po świecie kobiet, pracy i pożądania Zobacz więcej