Mowa ciała

Allan PeaseBarbara Pease Wydawnictwo: Rebis Seria: Poradniki psychologiczne poradniki
Rebis
poradniki
Poradniki psychologiczne

Okładka książki Odpowiedź Allan Pease, Barbara Pease
7,6
Odpowiedź Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Mowa ciała w miłości Allan Pease, Barbara Pease
6,1
Mowa ciała w m... Allan Pease, Barbar...
Okładka książki Mowa ciała w pracy Allan Pease, Barbara Pease
5,7
Mowa ciała w p... Allan Pease, Barbar...

To najlepsza książka o tematyce komunikacji niewerbalnej. Łatwa, lekka i przyjemna do przyswojenia, dużym plusem są ilustracje przedstawiające dane mechanizmy mowy ciała.

Świetna książka, przyjemnie i przystępnie napisana. Szybko się czyta, nie męczy i można wiele z niej wyciągnąć. Polecam

Ciekawy poradnik, część informacji jest przydatna, druga dość mocno oczywista. Po przeczytaniu mam wrażenie, że wszystko robię nie tak :-) Raczej nie jestem osobą pewną siebie i mam wrażenie, że osoby ciche i spokojne są źle odbierane w otoczeniu. W książce zostały ukazane w negatywnym świetle, a przecież każdy jest inny. Książka do przeczytania.

Książka jest wypełniona praktycznymi poradami mowy ciała której jest tyle że nie sposób wykorzystać ją całą w praktyce, daje do myślenia i wymaga świadomego praktykowania i analizowania gestów które spotykamy na co dzień oczywiście miejscami jest przesadzona a parę porad jest żałosnych ale to tylko szczegół na który trzeba wziąć poprawkę.
Jeżeli ktoś jest fanem psychologii...

Jak już wie jak gadać, trzeba nauczyć się jak się pokazywać

Dobrze się czyta, wiele ciekawych informacji, ale niektóre są co najwyżej śmieszne. Bardzo amerykanocentryczna.

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Bardzo wiele ciekawych wskazówek. Pozycja wręcz obowiązkowa i startowa dla nowych w tym temacie. Ogólnie mnie książka bardzo zaciekawiła. Polecam

Na półkach: , , , ,

Książka dla każdego. Napisana przystępnym językiem, w łatwy sposób pomaga przybliżyć temat.

Książka dość mocno naukowa, szczegółowa, dokładna. Mimo tego, świetnie się czyta, Co mi dała? Zrozumienie niektórych ludzkich zachowań, moich i innych. Nauczyła mnie bardziej przyglądać się ludziom, a także unikać negatywnych gestów, by moja nieświadomie dobrana postawa, nie odpychła innych na starcie.

Dyskusje

1 733