Seksualny klucz do kobiecych emocji

Okładka książki Seksualny klucz do kobiecych emocji J.D. Fuentes
Okładka książki Seksualny klucz do kobiecych emocji
J.D. Fuentes Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 1 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Ostrożnie. Jest tu sporo takiej raczej obserwacyjnej teorii do podyskutowania, niż praktyki z życia wziętej popartej przykładami. Raczej bezużyteczna pozycja, jeśli chodzi o późniejsze zastosowanie w życiu realnym z kobietami. Pisząc jeszcze inaczej - czytając tą książkę więcej sobie namieszasz niż będziesz miał z tego pożytku. Jest dużo trafnie wyciągniętych wniosków, ale jest to w tak pokręcony sposób wszystko napisane, że najwięcej czasu zajmuje rozszyfrowywanie kolejnych rozdziałów tekstu. Przydałby się poradnik do tego jak używać tego poradnika i nie przekopywać się przez tony niepotrzebnych zdań. Wątpię żeby był choć jeden mężczyzna w tym kraju, który potrafiłby i stosuje w spotkaniach z kobietami tego typu technikę psychologicznej hipnozy wielosłowno-wielozdaniowej.

Do 20 strony jeszcze mogłem to czytać, później jest tylko lanie wody, nudne powielanie cały czas tej samej treści. Za dużo mnie tak książka nie nauczyła.Nudna, oczywista, napisana bardzo chaotycznie.

Zaczynałem czytać tą książkę 4-5 razy, za każdym razem po 2-3 dniach ją odkładałem. Nic ciekawego, nie polecam

Działa rewelacyjnie :)

Działa rewelacyjnie :)

Nie jest aż taka zła, można się dużo dowiedzieć o języku, różnicach miedzy odczytywaniem języka miedzy kobietami a facetami, i głownie (autor dużo razy to powtarza) o reakcji emocjonalnej kobiet. jednak rzeczywiście autor nie mówi nic o tym, jak stać się FACETEM, do tego polecam bardziej Malwinę Gartner oraz kilka innych publikacji, a najlepiej to po prostu zając się sobą ;)

koniecznie!

koniecznie!

Kolejna bzdury tego autora które przeczytałem. Z tej książki dowiesz się jak być facetem pipką którego życiowym celem jest zaciąganie kobiet do łóżka i możesz być przy tym bezdomnym bylebyś dobrze ćwierkał. Zamiast tych bzdur znajdź inne książki jak być mężczyzną bo na tą szkoda czasu i pieniędzy. I polecam obejrzenie pierwszego odcinka Opowieści z krypty - The Man Who Was Death w scenie gdy główny bohater odcinka siedzi przy barze, daje nam mężczyznom najlepsze rady jakie słyszałem :)

Dawno temu czytałam tą książkę z ciekawości, jakie to techniki mogą stosować mężczyźni. Z tego co pamiętam opierają się na psychologii społecznej, odczytywaniu mowy ciała itd. Jak ktoś jest w tym dobry, książka może POMÓC ale czy działa, nie wiem, nie próbowałam na Paniach :D ale będę wiedzieć jak któryś Pan będzie próbował zastosować te techniki...

• 2011
  • Kupione
  • Psychologia
  • Książki Przeczytane

Dodaj cytat z książki Seksualny klucz do kobiecych emocji