Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim

9788373019331
Rebis
poradniki
9788373019331

Ksiazka dla wszelkiej masci i tresci akwizytorow, jak wcisnac klientowi produkt ktorego tak naprawde nie potrzebuje, jesli nie pracujesz w handlu nie trac czasu, pozdrawiam

Książka traktuje o sprzedaży. Mówi się, że bycie sprzedawcą jest świetną szkoła życia, hartuje charakter człowieka. Czyż w życiu nie chodzi o sprzedawanie siebie, swoich pomysłów, produktów? Na stronicach tego poradnika znajdziemy wiedzę która pozwoli nam zagłębić się w ludzki umysł. Wiedza ta przyda nam się aby zmienić siebie i innych. Przetoczę fragment który najbardziej...

Jest tu trochę unikalnej wiedzy
Pełniejsza recenzja tu http://szkoleniasprzedazowe.org/nauka-perswazji/

• Chcę w prezencie