Kraina Dobrej Nadziei

Okładka książki Kraina Dobrej Nadziei
Sandra Field Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
The land of maybe
Harlequin
1993-01-01
1993-01-01
Anna Bieńkowska
dom wyspa cierpienie podróż smutek uczucie

Marya wyjechała z ukochanym do Kanady z rodzinnych Wysp Owczych, ale z ukochanym jej nie wyszło i wstydziła się wrócić. Wróciła jednak, gdy się dowiedziała, że jej siostra poznała Kanadyjczyka, bo była pewna, że siostra skończy jak ona i chciała siostrę przed tym uchronić. Kanadayjczyk siostry okazał się nie tak straszny jak jej, a do tego miał fajnego brata.

• Harlequin
  • Posiadane przed 2011