Poza kadrem. Żyć fotografią, żyć z fotografii

David duChemin Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
978-83-7579-141-9
Wojciech Tkaczyński
fotografowanie fotografia poradniki

Trudno ją było zdobyć, ale nie żałuje starań, bo książka otwiera oczy na wiele kwestii związanych z zawodem fotografa. Skupia się w dużej mierze na trudnościach, jakie mogą spotkać osoby aspirujące do tego zawodu. Przedstawia też mnóstwo możliwości. Podobało mi się to, że w książce zostały przytoczone życiorysy wielu zawodowych fotografów, to było bardzo inspirujące.

Dostałam tą książkę kilka lat temu na urodziny. Dzięki niej uświadomiłam sobie, że fotografia jest tym czym chcę się zajmować, odpowiedziałam sobie na zadane przez autora pytania, stworzyłam plan działania na najbliższe kilka lat - polecam każdemu kto na poważnie chce zająć się fotografią zawodową :)

Książka dla kogoś kto poważnie myśli o zawodzie fotografa.

Książka nie tylko dla zainteresowanych fotografią, ale godna jest polecenia każdemu, kto chce dążyć do życia z własnej twórczości. Wewnątrz znajdują się nie tylko celne spostrzeżenia, rady i przestrogi, ale też piękne zdjęcia oraz historie różnych fotografów, a całość, napisana lekkim piórem, podana jest bardzo przystępnie.

• Fotografia
  • Chcę w prezencie
  • Do zdobycia - fotografia
  • Fotografia📸📷📸📷
  • Insssspiracje

Dodaj cytat z książki Poza kadrem. Żyć fotografią, żyć z fotografii