Zdjęcie: proces tworzenia

fotografia
poradniki
Wojciech Tkaczyński
fotografia

Świetny album i fantastyczna inspiracja. Dla tych, co już wiele potrafią, ale chcą wiedzieć więcej, dla szukających nowych dróg, dla lubiących piękne obrazy. Czuję jednak niedosyt - wolałabym większą różnorodność.

Chociaż fotografuję amatorsko, to robię to już od jakiegoś czasu i staram się doskonalić swój warsztacik. Kupiłem więc jakiś czas temu na wyprzedaży ową pozycję. Był to zakup trochę w ciemno, ale cena była na tyle atrakcyjna, że się zecydowałem. I co?
Otóż autor pisze na wstępie nieco o sobie, a następnie dzieli swoją publkację na cztery części - cztery różne tematy z...

1951

David duChemin zajmuje się zawodowo fotografią. Co prawda ukończył teologię, pracował jako komik estradowy, ale serce jego zawsze związane było z tworzeniem zdjęć. To piąta książka autora. Jeżeli interesują Was jego prace wystarczy wejść na stronę davidduchemin.com
We wprowadzeniu możemy przeczytać taki fragment:

"Dla artysty tworzenie sztuki jest ciężką pracą, walką,...

• Fotografia
  • Fotografia i okolice
  • Fotografia / fotoedycja
  • Fotografia📸📷📸📷
  • FOTOGRAFIA
  • Nauka, wiedza
  • Fotografia

Dodaj cytat z książki Zdjęcie: proces tworzenia