Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia

The Visual Toolbox: 60 Lessons for Stronger Photographs
poradniki
Piotr Cieślak
fotogarfia

To nie jest zwykly poradnik "jak robić lepsze zdjęcia". Nie ma tu technicznych porad, a raczej wskazówki zebrane w 60 "lekcji", które dają dużo do myślenia. DuChemin skłania do przemyślenia własnej wizji fotografowania. Niczego nie narzuca. Dla mnie książka jest wspaniałą inspiracją.

Polecam każdemu, kto widzi w fotografii coś więcej niż tylko robienie "selfie" swoim...

Najlepsza książka o fotografii jaką przeczytałam (a czytała.m ich sporo). Nie ma tam podstaw (o nich dowiesz się choćby z instrukcji aparatu), ale jest cała reszta. Cudowne zdjęcia, wartościowe lekcje, i, o ile będziesz je robić, książka będzie warta o wiele więcej. Profesjonalny kurs fotografii artystycznej.

Najlepsza książka na temat fotografii jaką kiedykolwiek miałam w ręce. Nie jest to poradnik dla całkowicie początkujących fotografów, ale zbiór inspiracji dla osób, którym kończą się pomysły na zdjęcia. Fantastyczny zestaw lekcji innego patrzenia na świat i zestaw zadań do wykonania własnoręcznie. To nie jest książka do szybkiego przeczytania, wystarcza na długo. Na zimowe...

Z fotografią spotykamy się na co dzień. Obraz w dzisiejszych czasach otacza nas ze wszystkich stron. Ciężko jest nam teraz zainteresować się tylko i wyłącznie tekstem lub nazwą produktu, odruchowo szukamy jeszcze fotografii. Te zdjęcia mogą być błahe, infantylne, banalne, ale mogą być również zjawiskowe, intrygujące, piękne. Możemy przechodzić obok nich obojętnie lub wręcz...

Moim zdaniem najlepsza książka o fotografii.
Sporo cennych wskazówek znajdą tam początkujący jak i bardziej zawansowani pasjonaci fotografii.
Jeżeli ktoś ma kryzys fotograficzny, również znajdzie tam ciekawe rozwiązania jak urozmaicić swój warsztat.
Polecam

Książka posiada mnóstwo pięknych fotografii. Tekst, który został zamieszczony jest łatwy do zrozumienia i bardzo pouczający. Najlepsza książka o fotografowaniu. Polecam

• Fotografia
  • Chcę w prezencie