Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją

Okładka książki Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją
2018-08-08
Piotr Cieślak
poradnik zdjęcia fotografia

więcej Więcej

Książka którą dostałem od dziewczyny na urodziny , trafiony prezent tym bardziej że trochę się interesuję fotografią. Co do książki ? Bardzo mnie zaciekawiła , pokazanie że w fotografii nie chodzi tylko o piękne zdjęcie , idealne pod każdym względem , a wręcz przeciwnie pokazanie emocji , historii czegoś więcej niż dzisiaj często spotykana fotografia która coraz rzadziej...

Piękna, delikatna, pełna pokory, umiaru i smaku opowieść o fotografowaniu. Mądrość Autora i jego zdjęcia dodają tej lekturze znakomitego smaku i charakteru. Warto polecić tym, którzy w zdjęciach poszukują swojej drogi.

• Fotografia
  • 2020
  • Fotografia / fotoedycja
  • Fotografia/Albumy
  • E-booki
  • Ehave

Dodaj cytat z książki Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją