Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją

Okładka książki Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją David duChemin
2018-08-08
2018-08-08
Piotr Cieślak
poradnik zdjęcia fotografia

Autor wprowadza czytelnika w sferę psychologii człowieka, jako głównego czynnika warunkującego powstanie satysfakcjonującego zdjęcia. Jest sporo elementów biograficznych. Oczekiwałam tutaj porad technicznych, praktycznych. Niestety to nie ta pozycja. Nie mniej jednak wielu czytelnikom może się spodobać, zwłaszcza w kwestii reportażu, czy chęci fotografowania przyrody.

Książka którą dostałem od dziewczyny na urodziny , trafiony prezent tym bardziej że trochę się interesuję fotografią. Co do książki ? Bardzo mnie zaciekawiła , pokazanie że w fotografii nie chodzi tylko o piękne zdjęcie , idealne pod każdym względem , a wręcz przeciwnie pokazanie emocji , historii czegoś więcej niż dzisiaj często spotykana fotografia która coraz rzadziej łapie za serce.

Piękna, delikatna, pełna pokory, umiaru i smaku opowieść o fotografowaniu. Mądrość Autora i jego zdjęcia dodają tej lekturze znakomitego smaku i charakteru. Warto polecić tym, którzy w zdjęciach poszukują swojej drogi.

• Fotografia
  • Taki prezent
  • -- DOC: POR: Fotografia
  • Fotografia

Dodaj cytat z książki Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją