Jeszcze żyje Emil ze Smalandii

Okładka książki Jeszcze żyje Emil ze Smalandii Astrid Lindgren
Okładka książki Jeszcze żyje Emil ze Smalandii
Astrid Lindgren Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Emil ze Smalandii (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Emil ze Smalandii (tom 3)
Än lever Emil i Lönneberga
Nasza Księgarnia
2008-01-01
2008-01-01
emil smalandia urwis

Okładka książki Pan Popper i jego pingwiny Florence Atwater, Richard Atwater, Zbigniew Lengren
Pan Popper i j... Florence Atwater, R...
Okładka książki Babcia na jabłoni Mira Lobe, Mirosław Pokora
Babcia na jabłoni Mira Lobe, Mirosław...
Okładka książki Nasza mama czarodziejka Joanna Papuzińska, Ewa Poklewska-Koziełło
Nasza mama cza... Joanna Papuzińska,&...

Książka mi się podobała, język bardziej rozwinięty niż w pierwszym tomie. Polecam, lektura łatwa, lekka i przyjemna

Bardzo zabawna zarówna dla małych i dużych

Bardzo zabawna zarówna dla małych i dużych

Ja też niewiedziałam że wiśnie mogą sie skandyzować.

Ja też niewiedziałam że wiśnie mogą sie skandyzować.

To chyba najśmieszniejsza książka, którą kiedykolwiek czytałam. Pamiętam kiedy byłam jeszcze małym dzieckiem i mama czytała mi to do snu. Teraz mówi mi, że jak to czytała nie mogłam przestać się śmiać. Gdy zobaczyłam tą książkę w księgarni musiałam ją kupić. W domu czytałam ją cały czas. Jest naprawdę bardzo śmieszna. Polecam.

Śmiech, śmiech, i jeszcze raz śmiech, plus lekcja łaskawszego spojrzenia na dziecko: naprawdę wiele "negatywnych" zachowań wynika z chęci czynienia dobra!!!

Przeczytaliśmy 6 letniej córce pierwszą część więc druga była obowiązkiem. Pierwsza jak i druga bardzo fajna. Śmieszne przygody, przyjemny język. Polecam.

Na półkach: , , , , , , , ,

Postanowiłam dodać ulubione książki z mojego dzieciństwa. I oto jedna z nich.

Postanowiłam dodać ulubione książki z mojego dzieciństwa. I oto jedna z nich.

Emil jak Emil. Nic dodać nic ująć. ;)

Emil jak Emil. Nic dodać nic ująć. ;)

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo