Admirał i kochanek: Horatio Nelson

Anna Krystyna BidwellGeorge Bidwell Wydawnictwo: Śląsk Seria: Z medalionem biografia, autobiografia, pamiętnik
Śląsk
Horatio Nelson biografia historia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Z medalionem
Horatio Nelson biografia historia

A jednak... Próbowałam, ale biografie nigdy nie były moim "konikiem"...W sumie szkoda.

Warto przeczytać - jak większość biografii pióra Bidwella.
Nie jest to typowa biografia, suchy opis postaci i epoki - raczej opowieść o człowieku, jego zaletach i wadach oraz czasach, w których żył.
Bidwell nie stosuje schematu dobry/zły, nie dokonuje jednoznacznych ocen - i to właśnie przyciąga mnie do jego książek.

Dyskusje

• Historia