Portret Pat

Okładka książki Portret Pat George Bidwell
Okładka książki Portret Pat
George Bidwell Wydawnictwo: Książnica Seria: Książnica kieszonkowa literatura piękna
Książnica kieszonkowa
Portrait Stalemate
Książnica
2006-01-01
1979-01-01
Anna Bidwell
Portret Pat

Pierwsze dwie części przeczytałam kilkanaście lat temu, długo nie mogłam znaleźć trzeciej części, zapomniałam, jakiś czas temu przypomniałam sobie i kupiłam - przeczytałam i chcę jeszcze. Interesuję się Irlandią, a dzięki książkom o Pat można lepiej zrozumieć Irlandczyków i ich krwawą historię, którą przybliża nam autor.
Mimo, że ma sporo odniesień historycznych jest bardzo ciekawa, jak każda poprzednia część.

Mimo, że ma sporo odniesień historycznych jest...

Pogmatwana historia irlandzkiej rodziny.Bardzo duzo polityki,za duzo...Walka irlandczykow o niepodleglosc.Napewno,czasy bardzo ciekawe,ale przedstawione w sposob nudny.Nie bede szukala pozostalych czesci tej sagi.Noia,tanta noia....

Znakomita

Znakomita

2067

Dzięki Teri przypomniałam sobie, że kiedyś też tę książkę miałam w ręku. Mimo, że raczej lubię pisarstwo Georga Bidwella i interesuję się historią Irlandii, to jednak nie przebrnęłam.

• Domowa biblioteczka
  • George Bidwell