Życie po śmierci

Krajowa Agencja Wydawnicza
duchy zjawy życie po śmierci
popularnonaukowa
duchy zjawy życie po śmierci

Z wyglądu bardzo mi się ta książeczka spodobała. Lubię starsze książki, a olejny obraz z okładki pasował idealnie do czasów, w których powstała. Jednak sam autor… nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem, w którym jakiś pisarz wydał mi się w swoim tworze taki niesympatyczny. Winna była tu jego skostniała stronniczość i brak jakiejkolwiek tolerancji względem osób...

Ekstra, bardzo mi sie podoba.

To było moje pierwsze zetknięcie z tematem życia pozagrobowego. Początek lat 80-tych, wakacje, pożyczone od kogoś "Życie po śmierci" i grupa nastolatków, której czytałam na głos tę książkę w deszczowe popołudnia. Od tamtego czasu moja wiedza na ten temat znacznie się poszerzyła, ale polecam początkującym w odkrywaniu 'życia po drugiej stronie'.

Bardzo ciekawa książka, napisana prostym językiem. Zrobiła na mnie OGROMNE wrażenie i na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę!Polecam każdemu kogo chociaż trochę interesują takie zagadnienia!

Po entuzjastycznym namawianiu przez znajomych do tej lektury wreszcie po nią sięgnęłam, zainteresowana faktem, że inni ludzie czytali ją z wypiekami na twarzy. Do wszelkich zjawisk paranormalnych podchodzę dość sceptycznie. Ta książka zupełnie nie wpłynęła na moje podejście i szcze mówiąc zupełnie nie zrobiła na mnie wrażenia.

Rewelacyjna!

Chciałam to mieć, bo znałam autora

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Popularnonaukowe
  • Polska
  • ▥ Posiadam (książki)
  • Oneiromantyka i ezoteryka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Życie po śmierci