Tajemnice astrologii

Leszek Szuman Wydawnictwo: Zodiak Seria: Księga Wróżb i Przepowiedni ezoteryka, senniki, horoskopy
Zodiak
astrologia horoskop przepowiednia propaganda psychologia tłumu
ezoteryka, senniki, horoskopy
Księga Wróżb i Przepowiedni
astrologia horoskop przepowiednia propaganda psychologia tłumu

Na półkach: , , , ,

Astrologia (mówiąc sepleniąco, bo ta pseudonauka na nic więcej nie zasługuje) jest dla mnie tematem na zasadzie "poczytajmy o głupotach". A tu niespodzianka, bo mnie książka wciągnęła. Ciekawostki historyczne, troszeczkę naciągane a trochę nie.

Leszek Szuman jak sam zauważa, "przepowiednie mają to do siebie, że nie zawsze się sprawdzają". O niesprawdzonych zapomina się szybko, jednak o tych, które okazały się prawdą wszyscy długo pamiętają.
Autor przedstawia przepowiednie, które zawierają losy papieży, centurie Nostradamusa i objaśnienia części symboli, które tam występują, a także przepowiednie, które dostali...

• Motyw: mit i religia
  • Motyw: naukowe i podróże
  • Motyw: time - dimension - space
  • Z biblioteki czy pożyczki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnice astrologii