W kręgu znaków zodiaku

Leszek Szuman Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza ezoteryka, senniki, horoskopy
Krajowa Agencja Wydawnicza
astrologia
ezoteryka, senniki, horoskopy
astrologia

Jesli chodzi o podstawy nauki o astrologii i archetypach znakow zdoiaku- ksiazka moze byc ciekawym wprowadzeniem. Ale dla kogos kto siedzi juz w astrologii, interesuje sie kosmogramami, powiazaniem miedzy tranzytami, oraz jakosciami planet - tej wiedzy moze byc zbyt malo.

Klasyka polskiej astrologii. Leszek Szuman miał (w odróżnieniu od innych twórców horoskopów) wiele niebanalnych osobistych obserwacji i dużą wiedzę o ludziach.

Świetna książka. Nie jestem wiernym zwolennikiem astrologii, ale książka ta zawiera również ciekawe opisy poszczegolnych cech osobowości ludzi. Oprócz studium, wiele z tych opisów znalazło odzwierciedlenie w cechach moich znajomych czy przyjaciół. Interesujące są tutaj też Konkretne przykłady i porównania dotyczące relacjii w pracy czy w miłości. Ciekawa i przede wszystkim...

Wspaniała ksiązka, wspaniały autor, pana Szumana znałam osobiście

• Astrologia
  • Wyróżnione
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • KUPIE !!
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W kręgu znaków zodiaku