Polowanie

Okładka książki Polowanie
Christopher Reich Wydawnictwo: Amber Seria: crime & story kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2000-01-01
Grażyna Jagielska
uciekinier pogoń esesman

więcej Więcej

Pokończyłem. Nie wiem dlaczego tak długo mi to zajęło, ale udało się. Jedna nie dokończona rzecz mniej. Książka ciekawa ale zbyt standardowa. Chyba muszę zmienić gatunek. Nie interesowało mnie zakończenie bo wiedziałem czego się spodziewać. Musze odpocząć od sensacji.

• Christopher Reich
  • Kraków dół