Słońce i deszcz

Okładka książki Słońce i deszcz
Debbie Macomber Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
Montana
Harlequin
2010-05-07
1998-08-28
9788323872023
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
ranczo dziadek kobieta tajemnica miłość

więcej Więcej

W życiu Molly od dawna brakuje słońca. Jej ojciec zmarł, gdy była dzieckiem, mąż odszedł po kilku latach małżeństwa. Teraz wychowuje samotnie dwóch synów i z trudem wiąże koniec z końcem. Gdy otrzymuje wiadomość, że jej ukochany dziadek ma kłopoty ze zdrowiem, błyskawicznie podejmuje decyzję. Sprzedaje wszystko i wyrusza z dziećmi do Montany. Życie w domu na prerii mogłoby...

Książka bardzo mi się spodobała. Pomimo tego, że jest harlequinem, zupełnie go nie przypomina. Napisana w czytelny i przejrzysty oraz ciekawy sposób. Wiele w niej się działo, dzięki czemu nie nudziłam się ani przez chwilę.

Nie jest to zwykla powiesc romantyczna. To ksiazka pelna akcji,intryg.
Oczywiscie, watek milosny odgrywa znaczaca role. Jednak to rozwinieta akcja przyprawia o szybsze bicie serca. Nawet zakonczenie jest zaskakujace. Nie spodziewalam sie takiego zwrotu akcji..
Polecam

Książka jest miłym zaskoczeniem ponieważ nie lubie tego typu ksiażek. Ale ta naprawde jest super nie można sie od niej oderwać . Gorąco polecam ;)

Molly jest pokrzywdzoną przez los kobietą. Samotnie wychowuje dwóch synów, były mąż siedzi w więzieniu, dodatkowo ma kłopoty finansowe. Gdy dowiaduje się, że dziadek jest ciężko chory na serce rzuca wszystko i wyrusza z dziećmi do Montany. Tam poznaje niemiłego zarządcę Sama Dakotę i niewiarygodny pomysł chorego staruszka. Jak ułoży się jej życie?
To moja pierwsza książka...

Życie nie jest usłane różami, czasem mamy z górki czasem pod górkę i nikt na to już nic nie poradzi. Można czasem pomóc szczęściu, ale i tak nie damy rady być zawsze pogodni, uśmiechnięci, w życiu każdego człowieka właśnie „raz świeci słońce a raz pada deszcz”. I tak też jest u bohaterów Debbie Macomber.
Molly bardzo wcześnie straciła ojca, i choć bardzo to przeżyła, to...

Romans z intrygą polityczna w tle. Miła lektura na deszczowe jesienne wieczory.

Świetna książka, trzymająca w napięciu. Można było przy niej fajnie odpocząć,ale także poczuć lekką adrenalinę.

• Harlequin
  • Romans
  • Debbie Macomber
  • 2014
  • Literatura kobieca
  • 2012

Dodaj cytat z książki Słońce i deszcz