Grzechy młodości

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans literatura obyczajowa, romans
Reluctant Father; Man of Ice
Weronika Żółtowska, Sonia Dragan
New York Times Bestselling Authors: Romans
córka niechciane małżeństwo przeszłość

1925

Dwie bardzo fajnie napisane książki. Druga trochę bardziej mi się podobała, ale obydwie warte przeczytania. Można się przy nich odprężyć. Polecam

Ciężko było mi przez nią przebrnąć. Trudno to nawet nazwać romansidłem. Dużo chaosu i mało fabuły.

Pamiętna noc

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

"Ojciec mimo woli"

Wiadomość o tym, że ma czteroletnią córkę, spada na Blake'a Donovana nizym grom z jasnego nieba. Jego była żona - Nina, która związała się z nim tylko dla pieniędzy - zataiła przed nim ten fakt. Teraz, gdy zginęła w katastrofie, Sara nie ma nikogo, kto mógłby się nią zająć. Przeraża go jedynie fakt, że nie wie, jak powinien postępować z Sarą Jane, upartą...

rewelacja

Książka jest tak denna że aż trudno sobie wyobrazić...teksty typowe,tanie i nudne.

1976

Dlaczego mam wrażenie, że im więcej czytam książek Diany Palmer, tym większa chęć mam na kolejne książki??? Oczywiście, zauważyłam, że autorka posługuje się pewnymi schematami, które powiela w swych książkach. Nie jest to jednak jakoś bardzo przeszkadzające w czytaniu. Generalnie każda historia jest inna, ciekawa, ale też prowadząca do happy endu. O dziwo absolutnie mnie to...

• Romans
  • 2012
  • Diana Palmer
  • 2020
  • Autor: Diana Palmer
  • Z biblioteki
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Grzechy młodości