Słodkie słówka

Okładka książki Słodkie słówka
Susan Mallery Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Siostrzyczki (tom 1) Seria: New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2013-03-22
2010-01-01
romans siostry cukiernia zmiany

więcej Więcej

Ciepła opowieść o trzech siostrach, które po latach rozłąki muszą znaleźć drogę do siebie. Ten tom opowiada o Clear. Clear jest uzdolnioną pianistką, która marzy o rodzinie i dzieciach.
Czy jej marzenia się spełnią? Czy demony przeszłości zostaną pokonane?
Świetna książka, polecam.

bardzo przyjemnie mi się czytało.bohaterki bardzo sympatyczne ale ze skomplikowaną sytuacją życiową.nawet łza się zakręciła w oku a to nie zdarza się często

,,Słodkie słówka,, to słodka powieść ale o trudnych relacjach które łączą trzy siostry w szczególności Claire i Nicole.Czytając tą książkę od samego początku byłam ciekawa zmian które dokonują się w Claire chcąc być ,,zwykłym człowiekiem,,a nie mając w tej kwestii żadnego doświadczenia.To bardzo trudne a jednak osiągnęła to,nie każdy z nas zdobyłby się na taką zmianę....

"Chcemy mieć poczucie, że jesteśmy ważne. Że bez nas nie wyobrażacie sobie życia. Mieć przekonanie, że bez nas zginiecie, że umieracie z tęsknoty, gdy nas nie ma, i liczycie godziny do naszego powrotu. Jesteśmy wasze na zawsze, gdy sprawicie, że w to naprawdę uwierzymy."

Jest to romans, więc zalicza się do lekkich lektur. Moim zdaniem "Słodkie słówka" jest też, w pewnym sensie głęboka. Opowiada o życiu rodzinnym, o tym, że rodzina mimo wszystko jest najważniejsza. Te trzy siostry mierzą się z problemami, każda na swój sposób i każda chce tą potyczkę wygrać.

fajnie się czyta na urlopie leżąc na leżaczku

2052

32/2014

Fajny i lekki romans opowiada o 3 siostrach, które prowadzą cukiernie z ciasteczkami,,bardzo przyjemnie się czyta wspaniała historia:))

Typowe romansidło ale mimo to spodobało mi się :)

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/2014/08/susan-mallery-sodkie-sowka.html

Tak długo oczekiwałam momentu, gdy nareszcie zasiądę z trylogią Siostry Susan Mallery. Efekt? Przyjemnie spędzone chwile. Dobrze się czytało. ot, sympatyczny, lekki romans na wolny wieczór. Denerwująca mnie główna bohaterka - swą naiwnością do wszystkiego, swym kalectwem w prawdziwym...

• Harlequin
  • 2013