Zbaw mnie ode mnie samego

Brian Welch Wydawnictwo: Fundacja Nadzieja dla Przyszłości biografia, autobiografia, pamiętnik
Save me from myself
978-83-61844-02-0
Daniel Denisiuk
Fundacja Nadzieja dla Przyszłości
Korn Head biografia muzyka rock nawrócenie narkotyki toksykomania chrześcijaństwo gitarzyści
Save me from myself
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-61844-02-0
Daniel Denisiuk

prowadzona w formie wywiadu. Według mnie lepsza jak "spowiedź heretyka", mam tu na myśli lepsze prowadzenie dialogu.

Książka gitarzysty Korna. Kiedy w mediach pojawiła się wzmianka o tym, że Head odchodzi z zespołu, wszyscy argumentowali to jego nawróceniem na wiarę chrześcijańską. W książce mamy pokazany cały proces, który zaczął się już od dzieciństwa. Head subiektywnie patrzy na zespół. Nie podobało mu się ciągłe imprezowanie oraz granie "lekkich" utworów.

Książka warta przeczytania...

Zachęcam wszystkich, którzy lubią literaturę autobiograficzną aby przeczytali książkę autorstwa Briana Welcha – gitarzysty solowego znanego z wykonywania ekstremalnej muzyki metalowej zespołu KORN, gwiazdy światowego formatu." Head" - bo taki ma pseudonim (artystyczny) - w sposób barwny, niezwykle sugestywny, a przy tym szczery do bólu opisuje siebie od czasów szkolnych, do...

Autobiografia gitarzysty jednego z moich ulubionych zespołów metalowych. Książka, którą przeczytałem w jedną noc, a która pozbawiła mnie snu na dwie kolejne. Życie gwiazdy rocka od kuchni. Narkotyki,alkohol, lot w dół na samo dno. Bez ratunku. Jedynie silna wola utrzymała Briana w ryzach, dzięki czemu dał radę wyjść z dołka, do którego wpadł. Książka, pokazuje jak wiara w...

Nie planowałam z nim spotkania, ale kiedy przez zupełny przypadek zobaczyłam jak patrzy na mnie tymi swoimi tajemniczymi oczyma, to postanowiłam, że nie zaszkodzi spędzić nam razem kilka letnich nocy:)

Brian"Head"Welch, bo mowa o nim, jest byłym gitarzystą zespołu Korn, który postanowił z nami wszystkimi podzielić się swoja bogatą w różne doświadczenia historią z życia......

Nie słuchałem nigdy KORNu, ale złapałem za tą książke i myśle "a przeczytam pare stron, zobaczymy coz to jest... ". Żadna książka mnie tak nie wciągneła jak ta, przeczytałem ją jednym tchem, super Polecam każdemu !

2003

Wiem, że to nie tylko autobiografia, ale też historia o człowieku, który poznaje w swoim życiu Boga, ale druga część, w której Head go odnajduje, staje się nudną i pełną od pustych morałów opowiastką godną mistrza Coelho.

Na półkach: , , , ,

Książka dość kontrowersyjna. Opisuje sporą część życia jednego z członków zespołu Korn. Życia, którego przynajmniej ja, w naiwności swojej, aż takim nie spodziewałam się zobaczyć. Zaskakujące fakty, bulwersujące sceny, sytuacja beznadziejna bym powiedziała, a do tego wszystkiego gdzieś tam w pewnym momencie przez to wszystko przebrzmiał Bóg.
Wciąż nie mogę się zdecydować,...

Prosto i schludnie napisana autobiografia człowieka zagubionego, zmuszająca do głębokich refleksji nad kwestia wiary i zbawienia.

Książkę przeczytałem już 2 raz a zrobię to pewnie znowu za rok by odświeżyć sobie niektóre fakty.
Cóż można powiedzieć o dziele jednego z najbardziej znanych gitarzystów świata? Książka momentami przerażająca. Facet miał takie problemy, że w zasadzie to cud że żyje. Po tym jak odnalazł Boga zaczął się jego nowy rozdział w życiu. Ta część książki po przemianie jest trochę...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2012
  • Religijne
  • 2013
  • Biografia, autobiografia

Dodaj cytat z książki Zbaw mnie ode mnie samego