rozwińzwiń

Black Sabbath

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Ta autobiografia perfekcyjnie przypomina, że czytanie książek to też przede wszystkim rozrywka i beztroska przyjemność. Radosna narracja naszego ulubionego narkomana Ozziego silnie wciąga czytelnika. Uniknę tutaj porównania, bo w przypadku tej książki z wciąganiem można porównać mnóstwo ;)

Byłoby 10/10 gdyby polskie tłumaczenie nie psuło znaczenia wypowiedzi. Autobiografie polecam czytać w oryginale. A sam Ozzy i jego historia..? No cóż, faktycznie szok, że ten człowiek jeszcze żyje! Peace&rock and roll!

kurde, dobrze sie to czytalo, ale to straszne, ze tacy ludzie istnieja

kurde, dobrze sie to czytalo, ale to straszne, ze tacy ludzie istnieja

Ebook

Ebook

Moja ulubiona autobiografia i jedna z ulubionych książek ever.
Świetnie napisana, prosto, w punkt, wulgarnie. Ozzy miał bardzo barwne życie, sam na wstępie zaznacza, że ktoś inny po takich używkach jak on dawno by już nie żył. Książka dwa razy przeze mnie przeczytana. Zabawna, szalona i niesamowita.
Nie tylko dla fanów głównego bohatera i Black Sabbath.
Polecam

Moja ulubiona autobiografia i jedna z ulubionych książek ever.
Nie tylko dla fanów głównego bohatera i Black Sabbath.
Polecam

Nigdy nie byłam fanką Ozziego i znam może z 3 jego piosenki, ale jego biografię przeczytałam z wielką przyjemnością. Książka rozwala system - ogromnym poczuciem humoru, szalonymi opowieściami, pełnymi dragów i alkoholu, sexu i ekscesów. Polecam wszystkim na poprawę humoru - chichrałam się cały czas czytając ją

Uśmiałem się jak rzadko kiedy czytając książkę. Rewelacyjnie opisane życie Ozziego.

Jeśli autobiografia muzyka rockowego musi powstać to tylko w takiej formie. Dobra zabawa, relacje z pierwszej ręki, sex, drugs and rock jest tu wszystko. Ozzy opisuje swoje życie...raczej je opowiada i robi to przezabawnie. Mamy tu i Black Sabbath, Ozzy solo, Zakka Wylde, alkohol, narkotyki no i muzykę, płyty i trasy koncertowe. Obowiązkowa dla fanów.

Barwna biografia gwiazdora bez owijania w bawełnę i z ogromnym poczuciem humoru.

Czy jestem fanką głosu Ozziego? Nie i nigdy nie byłam. Ksiązka natomiast jest rewelacyjna, sam początek (pierwsze klika stron) od razu pokazało, że będzie się to dobrze czytać.

2 801
    1 277