Na zawsze

Okładka książki Na zawsze
Judith McNaught Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Biblioteczka pod Różą
Once and always
Prószyński i S-ka
2005-01-01
1987-01-01
Anna Wojtaszczyk

więcej Więcej

Powiedzcie mi, jak to jest możliwe, że on w zasadzie dokonuje gwałtu na dziewicy (bo ustalił sam ze sobą, że ona na pewno nią nie jest), po fakcie chyba nawet czuje się winny, ale mimo wszystko postanawia się na nią obrazić?

Kompletnie nie kumam logiki tej książki. Nic a nic.

Bardzo sympatyczna główna bohaterka, bardzo zarozumiały główny bohater, a jednak coś zaiskrzyło i zostali ze sobą na zawsze.

Wypożyczając tą pozycję w bibliotece zobaczyłam opinię jednej czytelniczki - tanie romansidło! napisała. Tak, zgadzam się że to romans, bardzo przyjemnie napisany i przekonana jestem, że ktoś kto lubi romanse historyczne nie podzieli ww opinii. Dlatego zachęcam gorąco do lektury.

dobry historyczny romans

Ten typ romansu mi odpowiada. Z humorem i prostotą początkowa niechęć między dwojgiem ludzi i w końcu gorąca miłość pokonująca przeciwności losu.
Sprawdza się schemat oparty na pierwowzorze : kopciuszka oraz
pięknej i bestii.
Przyjemna lektura.

Bardzo lubię historyczne romanse tej autorki, mimo że są one w pewnym sensie do siebie dość podobne. Jest młoda, piękna i odważna bohaterka, przystojny, bogaty i arogancki bohater, niechciane małżeństwo, nie brakuje humoru, dramatu i romantycznych uniesień. W tym przypadku jednak nie mam nic przeciwko schematom, jako że Judith McNaught cudownie pisze, lekko i obrazowo.

Całkiem miło się czyta.nie jest takim przebojem jak Whitney...,ale wprowadza o wiele więcej spokoju :)

Super fabuła, książka wciągająca. Na tle współczesnych romansów to klasyka.

Bohaterka trochę za słodka i naiwna, ale w drugiej połowie zaczyna odkrawać w sobie cechy typowej kobiety, podstęp, intryga, przebiegłość a wszystko w imię miłości. Brawo.- Bohater jak zwykle skrzywdzony, poraniony przez los błędnie ulokowane uczucia i nieszczęśliwe dzieciństwo, ale za to bardzo przystojny i inteligentny i jak przystało na prawdziwego faceta ma dar do...

Zaskoczyła mnie ta książka. Bo ja generalnie to McNaught zawsze omijałam, wydawało mi się, że autorka pisze totalnie nie w moim guście i nie zadowoli mnie jej powieść. Myliłam się.
Nie było to objawienie, od razu zastrzegam, bo zazgrzytało mi co nieco solidnie, ale nie na tyle, żebym nie mogła cieszyć się lekturą.

Może zacznę od tego, że osobę, która układała blurb powinno...

• Romans historyczny
  • 2012
  • Romans
  • 2018
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Na zawsze