Pojedynek

Mary Balogh Wydawnictwo: Amber Cykl: Kochanka (tom 2) Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
More than a mistress
literatura obyczajowa, romans
Bogumiła Nawrot
Love & Story
pojedynek romans

W zakończeniu mi czegoś brakowalo

To moja kolejna przeczytana książka pani Balogh. Sympatyczny romans historyczny. Polubiłam zarówno Jane jak i aroganckiego, nieokrzesanego księcia Tresham. Czytało mi się lekko, miło i przyjemnie. A dialogi miedzy bohaterami to miód na serce. Odstresowałam się, ubawiłam a chwilami nawet rozmarzyłam. Tylko czy mogłabym żyć w tamtych czasach,... nie było komputerów i...

Jedna z moich ulubionych książek tej autorki.

Przyjemny, dobrze napisany romans z fajnymi bohaterami, idealny na odstresowanie się. Liczyłam na pojawienie się Angie i jej paskudnych kapeluszy z poprzedniej części serii i nie zawiodłam się.

Zdecydowanie polecam.

Świetna...

Powrót do książek Mary Balogh.

Książe Tresham znany jest ze swojego hulaszczego trybu życia. Nic więc dziwnego nie ma w tym, że książę pojedynkuje się z mężem damy z którą rzekomo miał romans.

Jednakże pojedynek zostaje przerwany przez dziewczynę idącą do pracy, a przeciwnik księcia postrzela go w nogę. Ani dziewczyna ani książę, nie mają pojęcia jak to jedno wydarzenia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna dobra powieść autorki. Zarówno Tresh jak i Jane są dobrze skonstruowanymi postaciami. Ona silną i nie poddaje się jego apodyktycznosci, a on zbyt dumny by otwarcie przyznać, że mu się podoba.Cała ich gra jest ciekawa do obserwowania. Co więcej akcja nabiera tempa, gdy ona zostaje jednak jego utrzymanką. To własnie lubię w Roman sach,gdy mężczyzna w końcu trafia na...

super

Ile smaczku jest w dialogach głównych bohaterów - czysty majstersztyk. To nie jest leciutki i przewidywalny romansik historyczny. Szkoda tylko,że zakończenie przyspieszone, jakby nagle urwane. Czy to wina niepełnego tłumaczenia?

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne