Wyznania Emmy Carter

Okładka książki Wyznania Emmy Carter
Lynda Curnyn Wydawnictwo: Harlequin Seria: Red Dress Ink literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2002-01-01
Iwona Maura
romans powieść

więcej Więcej

Krótka powieść ku pokrzepieniu dziewczęcych serc, z prostym przesłaniem: odnajdźcie swoje "ja", to, co jest dla was najważniejsze i czym jesteście w istocie, niezależnie od kłopotów, ambicji, krytykującego otoczenia, faceta lub jego braku, od obowiązującej mody lub przyklejonej wam etykietki w towarzystwie - a wszystkie problemy rozwiążą się same, smutek pierzchnie a radość...

Książka opowiada o rozterkach kobiety, która rozstała się z facetem. Nie jest to arcydzieło, ale na odmóżdżenie przed snem można ją sobie przeczytać.

Nuda, nuda...

Lekka, troszkę infantylna, dobra pozycja na szybki odpoczynek od poważniejszych książek.
Książka opisuje rozterki porzuconej kobiety, sporo humoru.

Mile czytadło, ale nic więcej. Polecam w momencie gdy potrzebujecie się po prostu odmóżdżyć :)

Nawet dobra książka, lekka do wchłonięcia, ukazująca prawdziwe uczucia kobiety samotnej. W niektórych fragmentach naprawdę dało śię wcielić w główną bohaterkę i razem z nią przeżywać jej rozterki.

Książka łudząco podobna do „Koktajl mleczny” Sarah Mlynowski, o której pisałam wcześniej. Bohaterka zostaje sama i poszukuje miłości, wielkiej miłości. Mimo iż jest to kolejna książka o porzuconej dziewczynie z tej serii, jest lekka w czytaniu, bywa też zabawna. Niestety fabuła jest przewidywalna.
[Recenzję opublikowałam wcześniej na moim blogu]

Oj tam, takie czytadełko. Przeczytałam przy porannym suszeniu włosów, książka nie wymaga zbytniego skupienia na treści :-)

Przyjemna książka, idealna na leniwy zimowy wieczór ;)

Zabawna i lekka powiesc o kobietach, zwiazkach, marzeniach i nadziejach. I glowny motyw, ktory przedziera sie przez cala ksiazke - slub.
Ksiazka napisana z humorem o tym czego kobiety potrzebuja by zyc szczesliwie. Na pewno musza w tym swiecie odnalezc siebie, by zrozumiec ze wiele juz maja.

Ps. Oj jak strasznie nie pasuje mi okladka ani tytul tej powiesci! Wyobrazam...

• Literatura w spódnicy
  • Domowa biblioteczka