Życie po (życiu z facetem)

Okładka książki Życie po (życiu z facetem)
Lynda Curnyn Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Seria: Literatura w spódnicy literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Iwona Maura
literatura w spódnicy

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Krótka powieść ku pokrzepieniu dziewczęcych serc, z prostym przesłaniem: odnajdźcie swoje "ja", to, co jest dla was najważniejsze i czym jesteście w istocie, niezależnie od kłopotów, ambicji, krytykującego otoczenia, faceta lub jego braku, od obowiązującej mody lub przyklejonej wam etykietki w towarzystwie - a wszystkie problemy rozwiążą się same, smutek pierzchnie a radość ponownie zagości w pięknych główkach.
Kolejna kalka z Bridget Jones, podobny klimat, lekkość, nawet identyczny skład bohaterów i motywy (walka z nadwagą, alkohol, problemy z rodzicami i niespełnione ambicje zawodowe).
Ale nie skreślam tej pozycji - w końcu idzie jesień, brak słońca i krótkie dni; jakieś lekkie czytadło-słodka landrynka nam się należy.

Książka opowiada o rozterkach kobiety, która rozstała się z facetem. Nie jest to arcydzieło, ale na odmóżdżenie przed snem można ją sobie przeczytać.

Mile czytadło, ale nic więcej. Polecam w momencie gdy potrzebujecie się po prostu odmóżdżyć :)

Książka łudząco podobna do „Koktajl mleczny” Sarah Mlynowski, o której pisałam wcześniej. Bohaterka zostaje sama i poszukuje miłości, wielkiej miłości. Mimo iż jest to kolejna książka o porzuconej dziewczynie z tej serii, jest lekka w czytaniu, bywa też zabawna. Niestety fabuła jest przewidywalna.
[Recenzję opublikowałam wcześniej na moim blogu]

[Recenzję opublikowałam wcześniej na moim blogu]

Oj tam, takie czytadełko. Przeczytałam przy porannym suszeniu włosów, książka nie wymaga zbytniego skupienia na treści :-)

Zabawna i lekka powiesc o kobietach, zwiazkach, marzeniach i nadziejach. I glowny motyw, ktory przedziera sie przez cala ksiazke - slub.
Ksiazka napisana z humorem o tym czego kobiety potrzebuja by zyc szczesliwie. Na pewno musza w tym swiecie odnalezc siebie, by zrozumiec ze wiele juz maja.

Ps. Oj jak strasznie nie pasuje mi okladka ani tytul tej powiesci! Wyobrazam sobie animowana panne mloda na okladce a tytul dowcipny, a nie taki powazny jak 'Wyznania Emmy Carter', choc nie ma co ukrywac ze faktycznie o wyznaniach roznego rodzaju mowa byla.

Polecam, w trakcie czytania o usmiech nie trudno! :)

Ps. Oj jak strasznie nie pasuje mi okladka ani tytul tej powiesci! Wyobrazam...

Przyjemna książka, idealna na leniwy zimowy wieczór ;)

Przyjemna książka, idealna na leniwy zimowy wieczór ;)

Nawet dobra książka, lekka do wchłonięcia, ukazująca prawdziwe uczucia kobiety samotnej. W niektórych fragmentach naprawdę dało śię wcielić w główną bohaterkę i razem z nią przeżywać jej rozterki.

Lekka, troszkę infantylna, dobra pozycja na szybki odpoczynek od poważniejszych książek.
Książka opisuje rozterki porzuconej kobiety, sporo humoru.

Książka opisuje rozterki porzuconej kobiety, sporo humoru.

Nuda, nuda...

Nuda, nuda...